ДВИГУН ВАШОГО БІЗНЕСУЕЛЕКТРОПРОМРЕМОНТ

ПРО КОМПАНІЮ

Підприємство Електропромремонт засновано на початку 1998 року і є одним з провідних і динамічно розвинених електроремонтних підприємств України.

Основними видами діяльностями нашого підприємства є: капітальні, середні та поточні ремонти електродвигунів всіх потужностей і конструкцій, виготовлення запасних частин до електродвигунів, і діагностика електрообладнання. Виконуємо капітальні, середні і поточні ремонти електродвигунів будь-якої складності та конструкції, потужністю до 20 МВт.

Використання передових технологій, кращі фахівці країни з колосальним досвідом, гнучка система розрахунків вигідно відрізняють наше підприємство на сучасному ринку.

Наше підприємство ідеально оснащено всім необхідним обладнанням для надання цілого спектра ремонтних і діагностичних послуг, що задовольняє потреби самого вимогливого замовника.

Всі роботи виконуються відповідно до системи управління якістю за стандартом ISO 9001: 2015, а також згідно з технічними умовами.

Основною метою ТОВ ВКФ «Електропромремонта» є досягнення надійної, стабільної і економічно раціональної роботи електродвигунів Вашого підприємства за допомогою якісного ремонту, а так же, своєчасної діагностики Вашого електрообладнання.

ВИРОБНИЦТВО

Виробнича база підприємства загальною площею 2500 м2 в процесі ремонту електричних машин змінного і постійного струму дозволяє виконувати повний комплекс робіт необхідних для відновлення працездатності електричної машини. Забезпечити виконання якісних ремонтних робіт дозволяють фахівці високої кваліфікації, а також комплекс технологічного, механообробного, зварювального устаткування.

В умовах виробничої бази підприємства виготовляються обмотки електричних машин всіх класів нагрівостійкості, будь-якої потужності і термообробкою, як окремих котушок, так і повністю обмотаних статорів, роторів, якорів. Застосування сучасних електроізоляційних матеріалів і компаундів з технологіями термообробки їх в сушильних печах сприяють створенню надійних конструкцій ізоляцій обмоток електричних машин, що працюють в різних кліматичних умовах.

Механічні пошкодження та дефекти деталей і вузлів, що виникли в процесі експлуатації електричної машини, усуваються шляхом відновлення або виготовленням нових. Відновлення зношених деталей і вузлів електричних машин виконується наплавленням на зварювальному напівавтоматі в середовищі вуглекислого газу з подальшою механічною обробкою на механообробні обладнанні.

В умовах виробничої бази підприємства також виконуються складні роботи, такі як:

  • ремонт або виготовлення колекторів якоря електричних машин постійного струму
  • капітальний ремонт короткозамкнених роторів з мідними і алюмінієвими стрижнями
  • ремонт або виготовлення котушок збудження роторів синхронних електричних машин

Балансування обертових частин здійснюється на балансувальне верстаті, оснащеним сучасним балансувальним приладом, призначеним для балансування роторів і якорів як на верстаті, так у власних підшипниках. Кожна частина електричної машини, що обертається, піддається балансуванню, що надійшла в ремонт.

СЕРТИФІКАТИ

Компанія Електропромремонт означає якість і компетентність в ремонті електричних двигунів. Довіра наших клієнтів обумовлено тим фактором, що ми надаємо наші послуги якісно і в обумовлені терміни. Наші замовники можуть розраховувати на максимальну якість і надійність наших послуг на всіх етапах ремонту - від діагностики електричних двигунів, виготовленні запасних частин і комплектуючих, ремонті до введення в експлуатацію. Вся компанія була сертифікована відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Так само наша компанія має цілий ряд спеціальних дозволів, що дозволяють виконувати роботи підвищеної небезпеки як на нашому виробничому майданчику, так і на території Замовника.

ВИПРОБУВАЛЬНА СТАНЦІЯ

У процесі ремонту електричних машин, для контролю випуску якісної продукції на підприємстві створено відділ технічного контролю (випробувальна станція).

Випробувальна станція в повному обсязі забезпечена нормативно-технічною документацією, розроблені методики виконання вимірювань, програми виконання вимірювань та випробувань для більш злагодженої роботи з нашими партнерами.

Вимірювання та випробування виконуються згідно з вимогами нормативних документів СОУ-Н ЕЕ 20.302: 2007 «Норми випробування електрообладнання», Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів і Правила обладнання електроустановок.

Обладнання випробувальної станції проходить перевірку і атестацію в органах Держстандарту, також проводиться аудит технічної компетентності випробувальної станції (до 01.01.2016 року атестація випробувальної станції) органом Держстандарту, це дозволяє проводити коректні і якісні виміри і випробування компетентним персоналом в заявленій сфері процесів вимірювань.

Засоби вимірювальної техніки, стаціонарні та пересувні випробувальні установки, стенди випробувальної станції дозволяють виконати достатній комплекс вимірювань і випробувань в процесі ремонту електричних машин змінного струму напругою до та вище 1000В, електричних машин постійного струму напругою до 750В, як на виробничій базі підприємства, так і на території замовника.

Випробувальна станція виконує:

  • передремонтні випробування для виявлення причини виходу з ладу електричних машин і визначення обсягу робіт
  • післяопераційні випробування для контролю якості виконання робіт в процесі ремонту електричних машин
  • контрольно-випускні випробування, на підставі яких складається висновки про відповідність електричної машини або їх запасних частин технічним умовам і вимогам нормативної документації
  • діагностика електричних машин, в яку входять візуальний огляд обладнання, електричні вимірювання та випробування і вібродіагностика

Результати проведених вимірювань і випробувань, а також висновки про відповідність вимогам нормативної документації відремонтованої або електричної машини, що діагностується, оформляються у вигляді протоколів, завірених підписом начальника ВТК і печаткою випробувальної станції.

НАША КОМАНДА

Наша команда - головна складова успіху і процвітання нашої компанії. Тому в ній працює понад 120 спеціально підібраних і підготовлених співробітників, для яких ми створюємо всі необхідні умови для професійного та особистісного зростання.

Ми прагнемо працювати згуртованою командою і легко знаходити спільну мову один з одним. При цьому ми чудово розуміємо, що кожен співробітник - це людина зі своїми ідеями, досвідом і поглядами на життя. Завдяки розкриттю індивідуальних якостей людини з'являються нові перспективи для роботи, розробляються нові технічні рішення і з'являються нові можливості для їх реалізації всередині нашої компанії.

Здоров'я наших співробітників, й так само їх безпека - є одним із пріоритетів нашої компанії. Ми прагнемо забезпечити безпечні умови праці для наших співробітників, щоб вони могли впевнено виконувати свої трудові обов'язки, показувати ідеальні результати і отримувати від роботи величезне задоволення.

Ми довіряємо один одному, з радістю підтримуємо та ділимося порадою, й так само приймаємо в нашу команду нових друзів.